W 44 T® Multi-Spray

Jeden z najlepszych olejów smarujących i wielofunkcyjnych w swojej klasie

EASY TO USE

Wielofunkcyjna głowica natryskowa i możliwość pracy w 360 stopniach.

CHRONI I KONSERWUJE

Zawiera substancje antykorozyjne, które chronią powierzchnie metalowe przed wilgocią i innymi elementami korozyjnymi.

WYSOKI EFEKT KAPILARNY

Rozluźnia wiązania między rdzą a metalem. Pozwala to na ponowne poluzowanie zakleszczonych, zardzewiałych lub zardzewiałych części metalowych.

SMARUJE I CZYŚCI

Smary zawarte w W 44 T® szybko się rozprowadzają i mocno przylegają do wszystkich ruchomych części. Wnika w tłuszcz, sadzę, olej i rozluźnia brud.

WYPIERA WODĘ

Dzięki specjalnej formule W 44 T® oferuje wysoką wyporność wody. Dzięki temu idealnie nadaje się do szybkiej ochrony elementów elektrycznych. Dzięki temu szybko i łatwo zapobiega zwarciom spowodowanym przez wilgoć.

KOMPATYBILNOŚĆ MATERIAŁÓW

Dzięki szczególnie czystej, pozbawionej żywic i kwasów mieszaninie olejów, dostępne w handlu tworzywa sztuczne i materiały uszczelniające nie są atakowane, a powierzchnie miedziane i mosiężne nie matowieją.

W 44 T® Multi-Spray - wielofunkcyjny produkt o specjalnej formule składników aktywnych


Posiada doskonałe właściwości pełzania i łączy w jednym produkcie ochronę przed korozją, wypieranie wody, smarowanie, konserwację i czyszczenie.Szeroki zakres zastosowań


Luzuje zapieczone połączenia śrubowe, śruby, armaturę i zawory, penetruje i rozpuszcza rdzę. Wypiera wilgoć ze styków elektrycznych, zapobiega powstawaniu prądów upływowych i ułatwia rozruch mokrych silników. W 44 T® nadaje się również jako olej do cięcia przy pracach wiertniczych i skrawaniu. Olej eliminuje piski i odgłosy skrzypienia na zawiasach, prowadnicach, łożyskach oraz wszelkiego rodzaju przegubach i sprzęgłach. W 44 T® czyści zabrudzone powierzchnie metalowe i pozostawia długotrwały, filmowy film, który nie rozmazuje się, nie przywiera i nie przyciąga kurzu. Chroni i konserwuje wszystkie narzędzia, maszyny oraz elektryczne i mechaniczne urządzenia precyzyjne, utrzymując je w dobrym stanie technicznym.

W 44 T® Multi-Spray
Smarujący i wielofunkcyjny olej o 5-krotnym działaniu
52,90 zł* (z VAT)

(105,80 zł* / 1 L)

Szczegóły
W 44 T®-Fluid
Olej smarowy i wielofunkcyjny dla przemysłu spożywczego NSF H1
52,90 zł* (z VAT)

(132,25 zł* / 1 L)

Szczegóły
W 44 T®
lubricating and multifunctional oil with 5-fold function
137,81 zł* (z VAT)

(137,81 zł* / 1 L)

Szczegóły


Obszerna seria testów

W naszym centralnym laboratorium poddaliśmy nasz olej WEICON W 44 T® Multi Oil obszernej serii testów. Nasi eksperci techniczni sprawdzili aplikację, efekt i kompatybilność materiałową wielofunkcyjnego oleju.

Po zastosowaniu sprayu technicznego oceniono wyniki aplikacji w różnych zastosowaniach. Pod lupę wzięto wydajność smarowania, ochronę przed korozją, zdolność do pełzania i wypieranie wody.

Na koniec sprawdzono kompatybilność materiałową W 44 T® na tworzywach sztucznych i powierzchniach lakierowanych.
Aplikacja


W 44 T® charakteryzuje się bardzo prostą i łatwą aplikacją. Nasz spray może być stosowany w promieniu 360 stopni. Oznacza to, że praca nad głową jest również możliwa bez żadnych problemów. Spray posiada uniwersalną głowicę natryskową Double Nozzle, która daje możliwość wyboru pomiędzy mgiełką a ukierunkowanym strumieniem - w zależności od tego, jak wymaga tego dane zastosowanie.


Zachowanie przy oprysku nad głową (360 stopni)

 

Uniwersalna głowica natryskowaEfekt


Skuteczność smarowania W 44 T® została sprawdzona przy użyciu dwóch próbek stalowych leżących jedna na drugiej.


Nasz wielofunkcyjny olej bardzo dobrze nadaje się do smarowania mechaniki precyzyjnej. Tutaj W 44 T® był w stanie osiągnąć dobre wartości i chroni ruchome części przed tarciem i zużyciem. Aby sprawdzić ochronę przed korozją, metal poddany działaniu W 44 T® był przez kilka dni spryskiwany parą słonej wody.

Pod koniec testu, nawet po kilku dniach nie pojawiły się żadne ślady korozji. W 44 T® uzyskał również bardzo dobre wyniki w zakresie zdolności do pełzania i wypierania wody.


Ochrona przed korozją (Test natrysku solnego w 5% roztworze pary wodnej soli).

 

Skuteczność smarowania (dynamiczny współczynnik tarcia).

Zdolność pełzania

 

Wypieranie wodyZgodność materiałowa


W 44 T® uzyskał również dobre wyniki w tych testach. Na poliwęglanie, przy temperaturze +80°C i czasie trwania testu ponad 24 godziny, zaobserwowano jedynie bardzo niewielkie pęknięcia naprężeniowe.


Na wrażliwej powierzchni lakieru po dwóch godzinach w temperaturze +80°C nie było żadnych zmian. W naszych własnych testach byliśmy w stanie to wykryć już po dwóch godzinach. Tutaj mogliśmy udowodnić w naszych własnych testach, że W 44 T® nie atakuje materiałów uszczelniających (elastomerów) takich jak ACM, CR, CSM, FKM, NBR, SQM, MVQ jak również tworzyw sztucznych takich jak ABS, EPS, PA, PE, PET, POM, PP, PPO, PS, PTFE, PUR jak również PVC nawet w sposób trwały.


brak zmian w lakierze w temperaturze +80°C przez 2 godziny

 

Bardzo niski poziom pęknięć naprężeniowych na poliwęglanie w temperaturze +80°C przez 24 godziny


Więcej wielofunkcyjnych sprayów


AT-44 Allround-Spray

Bezsilikonowy AT-44 Allround Spray może być stosowany do poluzowania zapieczonych połączeń śrubowych, wyparcia wilgoci z przewodów elektrycznych lub wyeliminowania piszczących odgłosów. Dzięki wysokiej zawartości PTFE pozostawia na obrabianych powierzchniach niezwykle cienki i ochronny film.

Fitting Spray

WEICON Fittings Spray nadaje się do stosowania i pielęgnacji wszelkiego rodzaju okuć, takich jak drzwi, garaże, okna czy zawiasy. Zapobiega odgłosom skrzypienia, zmniejsza tarcie, chroni przed korozją, a tym samym zapewnia dłuższą żywotność okuć.

Odrdzewiacz i spray kontaktowy

Spray ma 6-krotne działanie i dlatego jest niezbędny w każdym warsztacie. Rozpuszcza rdzę na elementach trudnych do ruszenia, zapewnia gładkie powierzchnie na połączeniach, czyści powierzchnie metalowe i jednocześnie zapewnia długotrwałą ochronę przed korozją.

Top-Lube

WEICON Top-Lube Spray to transparentny smar adhezyjny. Zapewnia długotrwałe smarowanie na szybko pracujących częściach maszyn, kołach zębatych czy łożyskach kulkowych. Jednocześnie środek smarny posiada bardzo dobre właściwości pełzające oraz wysoką siłę klejenia.