Company Guideline

Przewodnik firmowyWEICON jest firmą rodzinną w trzecim pokoleniu. Aby zapewnić przedsiębiorczy sukces WEICON GmbH & Co. KG, kierownictwo opracowało następujące wytyczne jakościowe i politykę firmy. Naszym najważniejszym celem firmowym jest zadowolenie naszych klientów i pracowników.

worldwide

Worldwide (Na całym świecie) 


Od momentu powstania firmy w roku 1947, firma jest stale rozbudowywana, aby stale otwierać nowe rynki na całym świecie. Firmia WEICON GmbH & Co. KG posiada obecnie 9 oddziałów w Dubaju, Kanadzie, Turcji, Rumunii, Republice Południowej Afryki, Singapurze, Czechach, Hiszpanii i we Włoszech, a także firmy partnerskie w ponad 100 krajach. W samej śiedzibie w Münster pracują dla firmy WEICON pracownicy z 15 różnych krajów. Nasze media drukowane i internetowe są również międzynarodowe i w różnych językach dostępne.

warranty

Warranty (Gwarancja)


WEICON gwarantuje niezmiennie wysoką jakość swoich produktów. Jest to regularnie sprawdzane i weryfikowane poprzez liczne testy z naszymi produktami. Gwarancja standardu jakości zapewnia nam konkurencyjność, a także zwiększa zadowolenie klientów.

Company Guideline experts

Experts (Eksperci)


Kwalifikacje zawodowe naszych pracowników są jednym ze znaków jakośćowych firmy WEICON i warunkiem naszego sukcesu. Z tego powodu nasi nowi pracownicy są przeszkoleni przez instytut IFAM Bremen aby stać się spcjalistami w dziedzinie klejenia (Fraunhofer Institute for Manufacturing Technology and Applied Materials Research). Dzięki naszym ekspertom gwarantujemy największą możliwą wiedzę specjalistyczną i oferujemy indywidualne i wysoce efektywne rozwiązania dla każdego zastosowania technologii klejenia.

Company Guideline environmental awareness

Environmental Awareness
(Świadomość ekologiczna)


Ochrona środowiska jest dla nas bardzo ważna. Każdy produkt który zawiera istotne dla środowiska składniki, jest sprawdzany w regularnych odstępach czasu, czy jest możliwość negatywne właściwości jeszcze bardziej zminimalizować. Zasadniczo produkujemy wyłącznie produkty, które mogą być bezpiecznie stosowane zgodnie z przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska.

Company Guideline employees

Employees (Pracowniki)


Nasi pracownicy czują się komfortowo i identyfikują sie z firmą WEICON. Uczciwość, otwartość i przejrzystość są częścią naszej przyjaznej i pełnej szacunku interakcji ze sobą. Obejmuje to również osobisty kontakt z kierownictwem. Regularne imprezy firmowe, takie jak letnie i bożonarodzeniowe, wzmacniają również zespółducha. Ponadto WEICON oferuje różne firmowe świadczenia socjalne, takie jak rowery firmowe, bonusy świąteczne i wsparcie dla aktywności sportowych.

Company Guideline innovation

Innovative (Innowacja)


W połączeniu z rosnącą wiedzą wewnętrzną, stale staramy się optymalizować nasze usługi i dostosowywać nasze produkty do potrzeb klienta w najlepszy możliwy sposób. Dlatego też stale rozwijamy nowe pomysły, takie jak opatentowany Pen-System - innowacyjne opakowanie dla klejów 1-komponentowych. Gwarantuje to przyjazne dla użytkownika i łatwe dozowanie klejów, a tym samym czystą obróbkę.

Company Guideline integrity

Integrity (Integralność)


Nasz stały rozwój firmy od 1947 roku nie jest przypadkiem. Wysoki poziom zadowolenia pracowników - WEICON otrzymał tytuł "Świetne miejsce pracy" w 2013 roku, a niski poziom fluktuacji mówi o uczciwości firmy. Wielu pracowników spędza nawet całe swoje życie zawodowe w firmie WEICON, czasami aż do 50 lat. Nasi pracownicy identyfikują się z firmą WEICON i czują się komfortowo.

Company Guideline corporate responsibility

Corporate Responsibility (Odpowiedzialność społeczna)


WEICON jest świadomy swojej odpowiedzialności społecznej i aktywnie wspiera projekty i wydarzenia społeczne i sportowe. Obejmują one na przykład darowizny rzeczowe i finansowe dla szkół, domów dziecka i takich jak np. DKMS, a także sponsorowanie klubów sportowych oraz imprez i obiektów kulturalnych.

Company Guideline customer satisfaction

Customer Satisfaction
(Zadowolenie klienta)


Zadowolenie klienta jest dla firmy WEICON najwyższym priorytetem. Uważamy naszych klientów za partnerów i oprócz wysokiej jakości produktów oferujemy im profesjonalne doradztwo. Dzięki naszemu technicznemu i chemicznemu know-how, zawsze znajdujemy optymalne rozwiązanie dla najróżniejszych zastosowań. Czy to dla naszych klientów w Dubaju, Dublinie czy Düsseldorfie - zawsze gwarantujemy naszym klientom doskonałą obsługę i krótkie terminy dostaw na terenie całego kraju.

online

Online (Interaktywność)


Kanały komunikacji online są dziś niezbędne. Nasze instrumenty ja np. strona internetowea w Responsive Design, blog firmowy a także aplikacjia WEICON. Na stronie YouTube można znaleźć różne filmy z aplikacjami dla prwaie wszyskich produktów. WEICON można również znaleźć na platformach Twitter, LinkedIn, Xing i Google+ i Facebook.

nurture

Nurture (Edukacja)


Jednym z celów rozwoju personelu jest kształcenie własnej młodszej kadry. WEICON szkoli w szerokim zakresie zawodów i oferuje każdemu stanowisko w pełnym wymiarze godzin po ukończeniu studiów. Oprócz specjalizacji, nasi praktykanci poznają całą firmę i zdobywają szeroką wiedzę specjalistyczną o produktach WEICON. Ponadto wszyscy pracownicy otrzymują regularne szkolenia i wsparcie w zakresie dalszego kształcenia.

need

Need (świadczenia)


Klejenie jest techniką łączenia XXI wieku i oferuje wiele korzyści w porównaniu z konwencjonalnymi technikami łączenia, takimi jak spawanie lub nitowanie. Prawie wszystkie materiały mogą być łączone ze sobą lub między sobą bez uszkadzania materiału. Ponadto, następuje znaczna redukcja wagi. Nasze kleje i uszczelniacze stosują rozwiązania i postępy techniczne w wielu sektorach przemysłu, takich jak sektor naftowy i gazowy, przemysł samochodowy, energetyka wiatrowa czy budowa maszyn.