Zostań częścią naszego zespołu twórców treści!


Uwielbiasz brać sprawy w swoje ręce, naprawiać je lub tworzyć? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce!

Zawsze szukamy partnerów do współpracy, którzy wykorzystują i prezentują nasze produkty w swoich projektach lub tworzą atrakcyjne treści, które możemy wykorzystać. Niezależnie od tego, czy chodzi o instalację elektryczną, warsztat, przebudowę kampera czy podwórko, z pewnością mamy w naszym portfolio produkt, który pomoże Ci z powodzeniem zrealizować Twój projekt. Dowiedz się, czy pasowałbyś do nas jako twórca treści lub fotograf/filmowiec. Jeśli chcesz stać się częścią naszego zespołu twórców, po prostu wypełnij poniższy formularz, a wkrótce możesz stać się częścią naszego zespołu!

To jesteś ty

Co oferujemy

Twoje zadania

Jesteś zainteresowany? 


Wyślij nam swoje zapytanie już teraz! Proste i niewiążące – jeśli masz jakieś pytania, chętnie na nie odpowiemy.

Wciąż nie jesteś pewien? Poznaj nas lepiej!


Nasze produkty to nie tylko specjalistyczne produkty dla przemysłu. Każdy majsterkowicz i rzemieślnik również może z nich zrobić dobry użytek. Oprócz klejów i uszczelniaczy, sprayów technicznych, wysokowydajnych past montażowych i smarów, oferujemy również narzędzia do usuwania izolacji pod marką WEICON TOOLS.

Współpraca z nami jest prosta i nieskomplikowana, a my chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszych produktów i ich zastosowania. Skupiamy się na trwałych połączeniach. Z niektórymi z naszych influencerów współpracujemy od kilku lat i zawsze cieszymy się, że możemy się razem rozwijać. Zapoznaj się z naszym wpisem na blogu  z Dnia Influencera 2021.

Nawiasem mówiąc, współpracujemy nie tylko z zewnętrznymi influencerami, ale mamy również własnych korporacyjnych influencerów w firmie. Na naszym kanale YouTube „WE do it – by WEICON“ można poznać naszych pracowników i ich własne projekty DIY oraz dowiedzieć się o nas więcej.