Citrus Cleaner

Citrus Cleaner

  • 72001400    |    VPE: 1
  • 4024596081973
    • Zmywacz i odtłuszczacz na bazie wyciągu z cytrusów | sprawdzony efekt zgodnie z DIN EN 1276 i 1650
400 ml

WEICON Citrus Cleaner, oparty na alkoholu i ekstraktach ze skórek cytrusowych, czyści i wspomaga dezynfekcję wielu powierzchni w codziennym życiu na kempingu.

Mocny, uniwersalny środek czyszczący zapewnia w kuchni kempingowej higieniczną czystość powierzchni płyty grzewczej*, kuchenki kempingowej*, grilla (gazowego)*

Citrus Cleaner znajduje również zastosowanie na często używanych powierzchniach w przyczepach kempingowych, kamperach itp. Należą do nich klamki w drzwiach i szafkach, kierownica, nakrętki i dźwignie zaciskowe na markizach, krzesła i stoły kempingowe oraz wszelkiego rodzaju narzędzia kempingowe.

Czy to w przyczepie kempingowej, kamperze, półzintegrowanej, w pełni zintegrowanej, oldtimerze, na kempingu czy w domku letniskowym - Citrus Cleaner należy do każdego wyposażenia kempingowego.

Czyści szeroką gamę materiałów, takich jak metale i tworzywa sztuczne, szkło, ceramika oraz powierzchnie lakierowane lub powlekane. Należy uprzednio sprawdzić kompatybilność materiałów w miejscu niewidocznym.

*Stosować środek czyszczący pod warunkiem, że jest ostudzony.

Ostatnio oglądane