Zestaw do czyszczenia

  • 11890002    |    VPE: 1
  • 4024596078669
    • Zestaw z środkami czyszczącymi
Set

WEICON zestaw z środkami czyszczącymi:

Zestaw czyszczący został wykonany z przeznaczeniem do usuwania najbardziej uporczywych zabrudzeń - zarówno w przemyśle, rzemiośle, gospodarstwie domowym, jak i w hobby. Zarówno podczas produkcji, w warsztacie jak i w gospodarstwie domowym - specjalne środki czyszczące skutecznie usuwają wszelkie zabrudzenia. Zestaw usuwa także silne zabrudzenia - czy to tłuszcz, olej, odciski palców, smary, plamy z długopisów czy pozostałości po owadach - do każdego rodzaju zabrudzenia znajdzie się odpowiedni środek czyszczący. Środki stosowane na większości powierzchni, takich jak metale, tworzywa, szkło, ceramika oraz drewno.

Zestaw zawiera:

Stainless Steel Care Spray: WEICON Stainless Steel Care Spray działa antystatycznie. Środek czyszczący i pielęgnujący do matowych i błyszczących powierzchni ze stali nierdzewnej, opracowany do użytku wewnętrznego i zewnętrznego.

Industrial Cleaner: WEICON Industrial Cleaner to silny, specjalny środek czyszczący o wysokiej wydajności który posiada atest NSF. Jest uniwersalny, czyści, odtłuszcza i odparowuje całkowicie bez pozostałości. Środek czyszczący usuwa tłuszcz, olej, sadzę oraz inne zabrudzenia i pozostałości.

Citrus Cleaner: WEICON Citrus Cleaner jest uniwersalnym środkiem czyszczącym na bazie alkoholu oraz ekstraktów ze skórek cytrusowych. Dzięki wysokiej, ponad 75 % zawartości izopropanolu, WEICON Citrus Cleaner wykorzystuje jego działanie dezynfekujące, wspomagając w ten sposób ogólne czyszczenie i dezynfekcję powierzchni.

Electro Cleaner: WEICON Electro Contact Cleaner przeznaczony jest do szybkiego i skutecznego czyszczenia i odtłuszczania zanieczyszczonych i skorodowanych kontaktów wszelkiego rodzaju. Dzięki specjalnej formule i zawartości rozpuszczalników o wysokiej czystości usuwa tlenki i warstwy siarki, osady jak i zabrudzenia żywiczne oraz sadzę z podzespołów elektrycznych i elektronicznych- mierników, narzędzi, wag, przełączników, sensorów itp.

Multi-Foam: WEICON Multi-Foam to wielozadaniowy środek czyszczący w postaci pianki. Przyjazny środowisku, biodegradowalny, nie zawiera fosforanów, formaldehydów ani dodatków drażniących czy żrących.

Surface Cleaner: WEICON Surface Cleaner jest przeznaczony do czyszczenia i odtłuszczania powierzchni przed klejeniem lub uszczelnianiem za pomocą produktów WEICON.

Ostatnio oglądane